Kurumsal

HAKKIMIZDA

Hızla gelişen dünyada, her şey  aynılaşırken, özgün olan, kendini gerçekleştiren, farklılığı yakalayan, başarıyı ve iletişimi yöneten kişiler, kurumlar geleceği daha kolay adımlıyor ve onu değiştiriyor. Çünkü bu değişime önce kendisinden başlaması gerektiğini biliyor. Kendisine, ailesine, işine yatırım yapmak isteyen insanımıza değişim konusunda Danışmanlık, Koçluk ve Eğitim Seminerlerimizle destek veriyoruz.
Zihindili Danışmanlık bünyesinde; Yaşam Koçluğu, Öğrenci Koçluğu, Aile Koçluğu, İş dünyasına Uluslar arası Sertifika Eğitimleri, Profesyoneller yetiştirme, Uzakdoğu wellness endüstrisinin sağlıklı yaşam ürünleriyle destek gibi pek çok hizmet sunulmaktadır.

Davranışsal bozukluklar, Aile içi iletişim problemleri, Çiftler arası problemler,Boşanma öncesi ve sonrası kaygılar, Ergen sorunları, hafif psikolojik rahatsızlıklar, Kişisel motivasyon, özgüven eksiklikleri, depresyon, takıntılar, alt ıslatma, dikkat dağınıklığı, kaygılar, duygusal kaygılar (Aşk acısı, ayrılık, tutku), Gelecek kaygısı, Öğrenci problemleri, Sınav stresi, Yaşama İsteksizlik, Korkular, Hedefsizlikler, “Yapamam “ duyguları, Mutsuzluklar, duygusal ayrılıklar vs.

Ruhunuzu inciten, içinizi acıtan pek çok iletişim problemlerini çözmede danışmanlık yapılmaktadır.


Meryem BAL Kimdir ?

Meryem BAL
Mersin’li, İstanbul’da ikamet etmektedir.

İngilizce Öğretmeni,
Davranış Bilimci,
Zihin Dili Programlama (Neuro Linguistic Programming) Uzmanı  (NLP Trainer),
Koç  (Neurosemantic Coach) ; Aile ve İlişki Koçluğu, Öğrenci ve Sınav Koçluğu ve Yaşam Koçluğu alanlarında uzman ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Zihindili Danışmanlık olarak ihtiyaç hissedilen alanlarda çeşitli eğitimler organize etmektedir.
Ayrıca Çin – Tibet Sağlıklı Yaşam Danışmanıdır. (Tiens Tianshi)

ZİHİNDİLİ DANIŞMANLIK’ın sahibidir.