Koçluk ve Danışmanlık

Öğrenci ve Sınav Koçluğu

Öğrenci ve Sınav Koçluğu

Gençlerimiz geleceğimiz, Türkiyemiz… Onları ne kadar donanımlı, verimli, girişimci, hedefli, başarılı olarak hayata hazırlarsak, ruhsal yapılarının inşasına destek verirsek, mutlu, verimli, başarılı bireyler olarak yaşarlar ve ülkemizi geliştirerek gelecek nesilleri de kaliteli yetiştirirler. Ülkemizin geleceği onlara bağlı.  Duyarlı bir aile olabilmenin öneminin herkes farkında artık.

Okuyan ve sınavlara hazırlanan gençlerimizin, okul, aile, arkadaş çevresi, dershane, sınav, başarı, motivasyon, etkili öğrenme, planlama, harekete geçme, hedefli olabilme, rakiplerinden öne geçebilme, ergenlik dönemi, vs. yüzlerce çözmesi gereken dertleri, sorunları var. Onlara içinden çıkmakta zorlandıkları her konuda profesyonelce yardımcı oluyoruz.  Düzenli Koçluk çalışmalarımızla zorlukları yenmesine ve bilinçlenmesine destek veriyoruz.

Sınavlara giren her kişinin yüklendiği olağanüstü bir sorumluluk vardır. Bu onun üzerinde farklı bağlamlarda stres oluşturur; kazanma zorunluluğu, ailesine, öğretmenlerine, arkadaşlarına karşı prestij meselesi yapmasından kaynaklanan dış basınçlar ve baskılar, kendisini kapana kısılmış gibi hissetme, başaramıyacağına inanma, motivasyonunu koruyamama, odağını dağıtma, isteksizlik, nasıl çalışacağını kestirememe, günlük , haftalık, aylık, yıllık planlar yapamama, hedef koyamama, hedefinde net olamama, aile, okul, dersane, arkadaş, sevgili, internet, eğlence boyutlarında kontrolsüzlük, duygularını yönetememe, sınav anında fizyolojik dengesini kaybetme, odaklanma zorluğu, dikkat eksikliği, bilgiyi kategorize edememe, hızlı düşünme , algılama ve çözüm üretme zayıflığı, sınav anında aşırı heyecan ve unutma vs. yüzlerce sorunla yüzyüze yaşanılan depresif durumlar karşısında desteğimiz sizinle. Yalnız değilsiniz ve çözümsüz de değilsiniz. İletişim kurun bizimle.